12 дарів


 

100388_original

Одного разу Бог покликав до себе своїх 12 дітей для того, щоб роздати їм дари. Дарів у нього було багато. І він зібрав з них 12 комплектів. Один за іншим кожен із синів підходив до Отця по черзі. А той обдаровував щедро кожного. [/tp]

 1. Цей син отримав свій дар першим. Бог дав йому прагнення і енергію для того, щоб скрізь бути початком. І сказав Батько йому: «твоє життя — дія і стимул і для інших істот, у тому числі».
 2. Другий отримав терпіння, а разом з тим і настанову завжди закінчувати розпочате, відкинувши сумніви. А ще, він отримав красу, гармонію і на додачу відмінний апетит.
 3. Третьому Батько дав велику рухливість, дар цікавості, гострий розум і кмітливість, а також дивне доповнення: багато питань, на які, для того, щоб збільшити свій дар, потрібно постійно шукати відповіді.
 4. Четвертому Батько дав дуже тонку, емоційну душу. І дар цей породив прихильність, якусь особливу емоційність та турботу про ближніх, якої не було ні в кого з інших 11-ти братів.
 5. Во істину, королівський подарунок дістався п’ятому. Але до нього також разом з блиском пристало марнославство і гординя. За два останніх «побічних ефекти» багато хто потім не злюбили п’ятого одержувача. Але, даровані великодушність і щедрість дуже допомогли йому.
 6. Дар, який, давав способи для вдосконалення і призначався шостому, не міг би дістатися нікому іншому. Тільки шостий мав достатньо практичності, уважності і навіть педантичності, для того, щоб грамотно скористатися ним.
 7. Сьомий міг би поділитися своїм даром з будь-ким, бо він кожному би підійшов. Це дар співробітництва. Він також давав здатність з легкістю приймати і розуміти іншу сторону і навіть в хаосі створювати рівновагу.
 8. Восьмий отримав незвичайний, майже містичний дар — здатність пізнати душі інших, але разом з тим і заборону говорити, про те, що чув і побачив. Так восьмий навчився зберігати таємниці.
 9. Дев’ятий. Щасливчик. Його невгамовний, веселий і навіть сміхотливий дар ніс світло і для інших. Інші часом навіть заздрили йому: так у нього все прекрасно виходило і подарунок найкращий. Але дев’ятий думав інакше, бо знав про свій дар більше за інших.
 10. Десятий не розумів, радіти своєму дару або просити обміняти його на інший. Те, що він отримав, спочатку здавалося йому обтяжливим. З ним він повинен був багато працювати сам і змусити людей трудиться. Але десятий незабаром звик до нього і навіть важка праця стала в радість. Справа в тому, що разом з подарунком йому дістався великий запас енергії і сил.
 11. Одинадцятий отримав свободу, неординарність і нові можливості. Що за дар? – дивувалися інші, адже це все як повітря. А він і сам був як повітря: незбагненний, всюдисущий, непостійний.
 12. Дванадцятий спочатку отримав не зовсім дар, а якесь доручення. Навіть вельми важке — зібрати по крупинці від кожного попереднього подарунка. Інші спершу вважали дванадцятого «не від світу цього». Але як тільки він виконав завдання, став розуміти і відчувати співчуття до всього живого. А разом з цим отримав і тонку інтуїцію.

Друзі, думаю, ви здогадалися, про що мова і що це за дари такі. Для тих, хто не зрозумів, підказка: у кожного з нас, а також у всіх живих істот теж є один з 12 дарів.
Все живе на планеті підпорядковується певним космічним ритмам. 12 дарів — це 12 зодіакальних знаків, 12 психотипів. І, згідно зі своїм знаком, жива істота при народженні отримує певний набір характеристик. Спочатку це передумови, задатки, які «зрослися» зі своїм власником. Потім вони стають рисами характеру.
А в результаті з них утворюються ліхтарики, які освітлюють наш життєвий шлях. І кожен з ліхтариків робить це по-своєму. Майже всім відразу було складно ужитися зі своїми «подаруночками». Але з часом дари так приросли до своїх господарів, що стали частиною їх самих. І що цікаво: кожен дар дав величезний відбиток на поведінку, характер і навіть звички. А значить і на життя.