Информационные войны. Часть 4


0a8a3fdd6f792147a568d7ef1ec


На землі противника

Воювати на землі противника. Навіть якщо це не можливо фізично, то реально інформаційно.

Кремль грає на тому, що росіяни ненавидять — фашистів (вони мають на увазі нацистів). Ярлики начепили на людей, які боролися і вмирали на Майдані проти злочинної влади, а собі присвоїли «звання рятувальників».

«Бо ТЕЛЕВІЗОР — це не ящик на столику. Телевізор, кіно, література — це система, це засіб виробництва соціальної людини а, отже, суспільства …»

С. Лопатников

Необхідно вилучити з голів так званої цільової аудиторії усталений образ «екстреміста-фашиста-бандерівця», вилучити образ «вождя-рятівника братнього народу земель-збирача». Треба знайти те, що ненавидять адепти і прихильники противника і начепити, ні, краще ВИПАЛИТИ даний образ на лобі так званого лідера і його прихильників. Так, вусики фюрера Путін вже отримав від світової громадськості. Плюс дії як у нацистів, наприклад крадіжка Криму точнісінько, як аншлюс в 1938 році. На тобі: і форма і зміст. Цю модель важливо перетворити на концепцію, а краще в аксіому.

«Сприйнятливість маси дуже обмежена, коло її розуміння вузьке, зате забудькуватість дуже велика. Уже по одному цьому всяка пропаганда, якщо вона хоче бути успішною, повинна обмежуватися лише деякими пунктами і викладати ці пункти коротко, ясно, зрозуміло, у формі легко запам’ятовуваних гасел, повторюючи все це до тих пір, поки вже не може бути жодного сумніву в тому, що і найвідсталіший зі слухачів напевно засвоїв те, що ми хотіли. Таким чином, чим ширша та аудиторія, на яку ми хочемо впливати, тим ретельніше ми повинні мати на увазі ці психологічні мотиви »

А. Гітлер

Те, що зараз я навожу цю цитату, нехай не викликає обурення читача. Саме так діє імперська політика Кремля. Саме цим «клином» треба вибивати те, що засіло в голови мас і ним же забивати розуміння того, ким є їх вождь насправді.


Якщо наші дії спрямовані на маси, розум котрих поневолений центральними російськими каналами, не варто сильно викручуватись в наукових термінах. Ми звертаємося до натовпу як до єдиного організму. Закон втовкмачувального повторення Геббельса улюблений технологами Кремля. Важливо, щоб була зовнішня переконливість і простота. Візьмемо його на озброєння. Ми працюємо з однією і тією ж «аудиторією». А метод ляльковода вже перевірений.

Якщо організувати і впроваджувати грамотну концепцію систематично, регулярно, то все запрацює.

Проти противника треба використовувати його ж силу. Не зрозумійте буквально. Ні, я не кажу, що якщо з екранів «зомбоящиків» та веб-ресурсів вивалюється потік брехні, то ми повинні копіювати це все і робити так само. Припустимо, ворог нам загрожує мечем. За ним стоїть натовп, який впевнена, що меч зроблений з дамаської сталі. В результаті виявляється, що меч насправді пластиліновий. Ось це і повинна побачити «група підтримки» нашого ворога.

  • Дати аудиторії, що поглинає інформацію противника, те, що вони не отримали в своєму звичному середовищі, від свого так званого політичного лідера.
  • Не варто відразу переконувати прихильників противника. Краще переключити увагу з однієї області на іншу, знайти болючі для них (їх гаманця) чинники. Але удар наносити неодмінно в ту область, де їх так званий лідер стає лузером.

Повторюю, системний, організований, кропіткий інформаційний бій. Що отримає або чого позбудеться наш противник?
Як мінімум, невдоволення мас, відсутність підтримки … о, жах! — падіння рейтингу!
Вдалі, точні, системні дії здатні не тільки захистити власне інформаційне поле від нападок ворога, нейтралізувати супротивника, але і знищити його.
Пам’ятайте! Краща інформаційна війна та, яка позбавляє можливості ворога здійснювати політичне керівництво країною.
Правда на нашому боці!