Чому все краще треба давати безкоштовно?


besplatnaja kniga

Медіахакер Мітч Джоел вважає, що все краще споживач має отримувати безкоштовно.

Чому все краще треба давати безкоштовно?

Власник великої агенції цифрового маркетингу і комунікацій, популярний спікер і блогер, автор книги «Ctrl Alt Delete. Перезавантажте свій бізнес і кар’єру поки ще не пізно» Мітч Джоел впевнений, що скоро настане день, коли гроші, які виділяються на утилітарний маркетинг перевищать бюджет, що виділяється на рекламу. Це не означає, що традиційна реклама зникне. Вона, як і раніше, буде надавати масу можливостей: допомагати підвищити впізнаваність, привернути увагу і завоювати популярність. Це означає, що приходить епоха іншого маркетингу — утилітарного.

Утилітарний маркетинг? Це означає давати користувачу те, що він хоче юзати, постійно, те, що буде мати унікальну цінність в його житті. І давати безкоштовно.

 

Wationwide — мобільний додаток страхової кампанії. Він крок за кроком супроводжує людину, яка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду на кожному етапі, починаючи від збору і обміну інформацією про аварії і визначення місця ДТП. У додатку передбачено все: від списків автомайстерень і місцевих служб евакуації до підсвічування для фото і відео місця події.

В даний час на ринку є маса можливостей отримати прибуток від утилітарного маркетингу. Засоби комунікації швидко розвиваються і важливо не стільки те, що ви робите за допомогою соціальних мереж, скільки здатність дивитися ширше і осмислювати способи поширення інформації.

До речі, що стосується соціальних мереж, то всупереч скептикам, які прогнозують їм швидкий кінець, скажемо так: соціальні мережі не зникнуть. Навпаки, стануть ще більш популярним. Поки кращого бізнес-інструменту в сучасному світі не знайдено.

А що далі? А далі треба очікувати широкого зростання в галузі контент-маркетингу. Бо контент-маркетинг має давати споживачеві не просто щось цінне, а давати це безкоштовно.

З побажанням успішних проектів!

Ваш PRime-writer