Чи скоро зникнуть соціальні мережі?


социальные сети_продвижение


У Фінляндії та Франції право на доступ в інтернет зафіксовано на законодавчому рівні. Зв’язок і технології стають одним з наріжних каменів нашого життя поряд електрикою і опаленням.
Часто в інтернеті люди розкриваються до такої міри, що можуть поводитися вільно з тими, кого ніколи не бачили. Коли ми зустрічаємося в Facebook або в Twitter хіба ми не в реальному часі? Останнім часом якось потрапляють на очі статті про те, що соціальні мережі набридають, від них виникає залежність, вони шкідливі, неактуальні, зникнуть і ніхто крім підлітків не захоче ними користуватися.

Чи зникнуть соціальні мережі?
І як скоро?
Ні, не зникнуть. А стануть ще доступнішими і простішими.
Суть перетворення соціальної мережі в соціальну в тому, щоб все, що ви робите, можна було без зусиль знайти і поширити. Так просто?
Прагнення до простоти — головне.

Широко поширена помилка — ніби соціальні мережі — місце, де можна просто розмовляти. Якщо люди користуються Facebook або Twitter, це не означає, що вони розуміють яку користь можна отримати з соц. мереж і які ділові можливості вони дають великої організації. Торгівля через інтернет існує близько 25 років, соціальні мережі — близько 15. З кожним роком в інтернет виходить все більше людей. Щоб прийняти рішення про покупку споживачі найчастіше шукають інформацію в Google або Yandex, вони заходять в Facebook, LinkedIn, Twitter.

Соціальні мережі перетворяться в один з найбільш затребуваних засобів масової інформації, а також в інструмент бізнесу, — упевнений популярний блогер і власник агенції цифрового маркетингу і комунікацій, Мітч Джоел. Інакше навіщо було Facebook купувати Instagram і Twitter?


Мітч Джоел: «Зазвичай, коли я говорю, що соціальні мережі і є реальний світ, люди дивляться на мене з підозрою».


Коли люди знаходять те, що викликає в них внутрішній відгук, то часто поспішають поділитися новиною зі знайомими в своєму сегменті соціальної мережі. Є компанії, яким вдається отримати з цього користь і налагодити реальний діалог зі споживачами. І не треба до SMM наймати юних геніїв, потрібно віддавати на аутсорсинг все, що пов’язано з медіаканалами.
Соціальні мережі ніколи не зникнуть ще й тому, що завдяки їм бізнес отримав можливість встановлювати прямий зв’язок зі споживачами. Тепер за допомогою соц. мереж бренди дають своїм споживачам ще і щось по-справжньому корисне і зручне — контент.

З побажаннями успішних проектів!
Ваш PRime-writer