SMM і SMO просування


kopiraiter Kyiv

До того як просуватися через соціальні мережі подивіться чи ваш бізнес не належить до категорій, які просто через SMM зливають гроші. Якщо знайшли себе там, дайте собі спокій і контекстну рекламу.

Вголос кажемо SMM, в умі — SMО? Можна сказати, що SMO є частиною SMM, але ці поняття слід розділити. SMM (Social media marketing) – дії націлені на просування в соціальних мережах. За допомогою SMM підтримуємо контакти з цільовою аудиторією, створюємо імідж, продаємо, вирішуємо проблемні питання. Це соціальний медіа маркетинг, націлений на проведення комплексу заходів на форумах, блогах, сайтах, чатах, новинних ресурсах і ін. з метою просування товару, послуги, висвітлення заходів, викликати зацікавленість, підтримати дискусію.

Крім SMM є ще SMO (Social media optimization) — це комплекс дій, направлених на збільшення користувачів. SMO — оптимізація під соціальні медіа, проте це не є роботою в соціальних мережах. SMO — це робота з контентом на сайті замовника.

Мета SMO — зробити сайт привабливим для користувачів соціальних мереж. Хоча SMO і SMM – дві частини єдиного процесу, це різні поняття. В SMM часто по замовчуванню прокачують SMO. Вартість SMM вираховується індивідуально в залежності від кількості соціальних мереж, постів в них.

Також зверніть увагу на бюджет для таргетованої реклами. Він окремий і не входить в оплату SMM-просування, але безпосередньо впливає на його результат.

 

Сподіваємося на легку і плідну співпрацю

Звертайтеся!