1000 ЗнаківБезПробілів


kopiraiting

«1000 ЗнаківБезПробілів»

(рік видання -2015)

Щорічно у світі на рекламу витрачається понад 500 000 000 000 (п’ятсот мільярдів) $.
Якась частина цих грошей, справді, йде на рекламу. Але ніхто не знає, напевно, яка саме. Інша частина (а вона набагато більша за першу) йде на вітер.


Роками, десятиліттями і навіть, не побоюся цього слова, століттями цілі відділи маркетингу, гуру реклами і просування ламають голови, як зробити так, щоб гроші які йдуть на рекламу, йшли на рекламу.

А, насправді, як? Може є якийсь секрет?

Звичайно ж є. Щоденна, послідовна, систематична, навіть часто нудна робота. Навчання, дослідження, тренінги, книги, досвід.
Усі люди, чиє життя пов’язане з бізнесом, а, особливо, чий бізнес пов’язаний з творчістю, це розуміють. А щоб розуміння було практично ефективним пропоную вам, друзі, скористатися плодами своєї праці – книгою

«1000 ЗнаківБезПробілів».

Дуже рекомендую рекламістам, маркетологам, журналістам, бізнесменам і всім, хто просто спілкується з партнерами, клієнтами, друзями за допомогою листування.
Ми з вами, друзі, живемо в фантастичний час. Колись для того щоб досягти вершин, потрібні були гроші, зв’язки, влада. Сьогодні комп’ютер та інтернет. Ну, і ще хіба трохи вміти писати.

Хто не знає і питає чому 1000 знаків без пробілів, відповідаю: це величина для вимірювання вартості тексту і обсягу роботи.

Як створювалася книга?

images (3)

Матеріал я збирала понад рік, багато читала, цікавилася, досліджувала роботи успішних копірайтерів і рекламістів + власний досвід в рекламі (10 років). Коли почала писати, то сама не очікувала, що вийде книга. Це повинна була бути величезна інструкція із створення текстів.


До речі, помітила цікаву річ: якщо взяти кілька людей, які досягли успіху не тільки в написанні текстів (і в інших сферах), вони роблять все по-своєму. Часто методика одного успішного фахівця зовсім заперечує методику іншого, але також успішного дядьки. Парадокс?


Чи існує єдина універсальна методика?
Можливо, прочитавши книгу вам вдасться отримати відповідь на це і багато інших важливих питань в сфері копірайтингу, маркетингу і рекламного бізнесу.
А поки вирощуйте свій інтелект, щоб продавати його вигідно.

Кому цікаву, книгу можна придбати в інтернет-магазині Leolebook (Леолебук) або на Yakaboo.

 

З побажанням успішних проектів,
Ваш Prime-writer, автор книги «1000 ЗнаківБезПробілів»